ОЛЕКСАНДР САЄНКО

ОЛЕКСАНДР САЄНКО

Міністр Кабінету Міністрів України.
Закінчив Національну академію державної податкової служби України (2006), за спеціальністю «правознавство». Листопад 2006 — листопад 2009 — аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України.

У 2011 році пройшов навчання за Програмою розвитку лідерства в Центрі креативного лідерства (США) та Канадській школі публічної служби.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році на посаді провідного спеціаліста Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської райдержадміністрації міста Києва.

У червні 2004 року перейшов до Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції на посаду провідного спеціаліста управління правового забезпечення бюджетної політики.

Березень - грудень 2005 року працював у Центрі сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України на посаді головного консультанта відділу юридичного забезпечення та нормопроектування, начальника відділу міжнародного співробітництва.

З лютого по квітень 2006 року займає посаду старшого державного податкового інспектора організаційно-розпорядчого управління Державної податкової адміністрації в Київській області.

З квітня по вересень 2006 року у Головному управлінні державної служби України працював на посаді начальника відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва управління стратегічного розвитку та ефективності державної служби. У жовтні 2006 року переведений на посаду начальника відділу міжнародного співробітництва Центру сприяння інституційному розвитку державної служби Головного управління державної служби України. У подальшому займав посаду першого заступника директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, з жовтня 2009 року перебував на посаді першого заступника директора, а згодом очолив Школу вищого корпусу державної служби (м. Київ).

У грудні 2011 року починає працювати у Міжнародному благодійному фонді «Фонд економічних реформ в Україні» (м. Київ) на посаді консультанта з економічних питань.

З березня 2014 року – позаштатний радник Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

В березні 2015 року очолив Секретаріат Голови Верховної Ради України.

14 квітня 2016 року призначений на посаду Міністра Кабінету Міністрів України.

Заслужений юрист України (2016 рік).