АЛІНА СОКОЛЕНКО

Власниця компанії AVG – sustainable development consulting 2010 року закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» та здобула ступінь магістра з «Екології та охорони навколишнього середовища», 2010 року проходила навчання з систем управлінь в Британському інституті стандартів, Манчестер (Великобританія), 2014 року – Міжнародний інститут менеджменту, де проходила навчання за спеціальністю «Менеджмент та лідерство». 2018 року здобула ступінь Executive MBA в Києво-Могилянській Бізнес Школі.
У 2008 - 2010 роках Аліна Соколенко працювала керівником групи Базельської конвенції в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Пізніше перейшла працювати в аграрний сектор. З 2010 по 2012 роки очолювала соціально-екологічний напрям в Агрохолдингу Мрія, з 2012 – 2017 роки займала керівні посади в Агропромхолдингу Астарта. З 2016 року розпочала консалтингову діяльність в проектах Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та інших міжнародних фінансових установ в Україні та закордоном.
На сьогоднішній день Соколенко Аліна запрошений викладач та ментор програм MBA Agro та Стратегічний Архітектор в Києво-Могилянській Бізнес Школі на тему екологічної, соціальної та управлінської стійкості, та є керівником консалтингової компанії.