ОЛЕКСАНДР КУЧЕРЕНКО

ОЛЕКСАНДР КУЧЕРЕНКО

Директор зі сталого розвитку ДТЕК
1992 року закінчив Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Викладач російської мови та літератури», 1995 року – Інститут державного управління та самоврядування при Кабінеті Міністрів України, де здобув ступінь магістра державного управління. 1996 року проходив навчання за спеціальністю «Економіка та соціологія» в Університеті Манчестера (Великобританія). Пізніше закінчив аспірантуру Академії державного управління при Адміністрації Президента України і 2001 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Державне управління». 2018 року проходив навчальну програму «Лідерство та формування культури інновацій» у Гарвардській школі бізнесу (США).

У 1997–2001 роках Олександр Кучеренко працював регіональним менеджером із продажу, а пізніше національним тренером із навчання в UNILEVER. 2001 року перейшов на роботу до компанії INBEV, де пройшов кар’єрний шлях від національного тренера з навчання до директора з навчання та розвитку в Східно-Європейському регіоні. У 2006–2009 роках обіймав посаду директора департаменту з навчання та розвитку «Райффайзен Банк Аваль», де відповідав за навчання та розвиток персоналу банку.

У травні 2009 року перейшов на посаду заступника директора з управління персоналом ДТЕК, пізніше був призначений в. о. керівника цієї дирекції. У травні 2011 року очолив дирекцію з управління персоналом ДТЕК. З вересня 2018 року – директор зі сталого розвитку ДТЕК.

У 2017 і 2018 роках визнаний HR-персоною України за версією Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.