ДМИТРО КРЕПАК

ДМИТРО КРЕПАК

Незалежний член Наглядової ради ДП «Прозорро.Продажі», очолює Комітет з аудиту та фінансів. У минулому обирався членом Наглядової Ради банку «Ренесанс Кредит Україна» і Членом Правління Європейської Бізнес Асоціації. До березня 2019 року керував бізнесом Visa Inc. в 17 країнах Південно-східної Європи, СНД і Середньої Азії.
До приходу в Visa, Дмитро працював Головою Правління Кредобанку, дочірнього банку PKO Bank Polski Group, Заступником Голови Правління Першого Українського Міжнародного Банку, Директором департаменту розвитку роздрібної мережі і Директором департаменту стратегії і проектів Raiffeisen Bank Aval.
До повернення в Україну в 2006 році, Дмитро протягом 5 років працював у найбільшій американській енергетичній компанії Duke Energy в Північній Кароліні, Техасі і канадській Альберті. Зокрема, Дмитро відповідав за залучення інвесторів в штати Північна і Південна Кароліни, де зосереджений електророзподільний бізнес Duke Energy. У США Дмитро так само працював у консалтинговій компанії Mercer Management Consulting (Oliver Wyman) в Чиказькому офісі.
У 2001 році Дмитро закінчив бізнес школу Wharton, університету Пенсільванії і отримав ступінь МБА в галузі фінансів і стратегічного управління.